Laçi mposht Kamzën, ngjitet e katërta

Fitore minimale arriti dhe Laçi. Kurbinasit mposhtën në limitet e kohës së rregullt Kamzën, 1-0, duke "thyer" mallkimin barazim. Ishte mesfushori shkodran Ndriçim Shtubina i cili në minutën e 3-të shtesë shndërroi në gol një krosim të Hadroj, duke i dhënë 3 pikë mjaft të rëndësishme të tijëve, të cilët "thyejnë" mallkimin e barazimeve. Me këtë fitore Laçi ngjitet në vendin e 4-t me 10 pikë, katër më shumë se Kamza e vendit të gjashtë./ FOTO LSA/

FOTOGALERI TJERA

Sa qetësi sot..

09/07/2018 - 12:11

Xhiro nëpër Hollandë

09/07/2018 - 11:32

Aktorja çmend me bikini

09/07/2018 - 09:38

Perla të Provencës

08/07/2018 - 10:06

Shtretër plazhi si këto

07/07/2018 - 19:04

Të mahnitesh në Tokio

07/07/2018 - 18:13