Juventus kampion edhe jashtë fushave

Martina Colomba, 42 vjeçarja italiane e cila ka eksperimentuar në shumë fusha të jetës, si në kinematografi, televizion dhe modele njihet për fanatizmin e saj për skuadrën italiane të Juventusit. Edhe pse në 2004 ajo ishte e martuar me ish lojtarin e Milanit, Alessandro Costacurta, ajo nuk i ndryshoi shijet e të bërit tifo.

FOTOGALERI TJERA

Dembelë apo të zgjuar?

25/06/2018 - 19:49

Bet Awards 2018

25/06/2018 - 13:57

Konkurs ...shëmtie

25/06/2018 - 09:23

Nuk është ashtu siç duket

24/06/2018 - 13:24

Sa verë 'e çmendur' sivjet

23/06/2018 - 19:08