Ja si festohet kualifikimi nga tifozët e Liverpool

Liverpooli është skuadra e parë që pret një biletë për në gjysmëfinalen e UEFA Champions League. Pas fitores 3-0 një javë më parë, "The Reds" fituan dhe takimin e dytë, me të besuarit e Jurgen Kloop që fituan me përmbysje 2-1 ndaj Manchester City.
Fantazia nuk njeh limit
14/05/2018 - 13:09
Të ndryshme, por nëna!
13/05/2018 - 12:53