Hoxha ndal Plakun, mbyllet pjesa e parë në Kamëz

Në kryeqytet, përballja mes Kamzës dhe Partizanit është mbyllur pa fitues. Në stadiumin "Kamza" munguan rastet e pastra, ndërkohë që rastin më të mirë për të shënuar e kishte Sabino Plaku, me bomberin e Kamzës që u tregua i pasaktë nga pika e bardhë e penalltisë, pasi topi i goditur prej tij u ndal nga Hoxha./ FOTO LSA/
Impianti luksoz i kuajve
11/11/2019 - 22:12
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47