Gigi apo Bella, cila nga motrat e udhëhoqi NYFW 2018?

Motrat Hadid pushtuan pasarelat e New York Fashion Week këtë vit. Bella dhe Gigi sfiluan dhe reklamuan të brendshmet deri tek veshjet më të çuditshme. Ato e kanë udhëhequr pistën për vite me rradhë por gjërat në NYFW arritën në një tjetër nivel. Ndërsa modelonin koleksionin e pranverë/verë 2019 motrat e famshme dukeshin mahnitëse me stilin e tyre që përfshtatej me çdo veshje. Bukuroshet Hadid sfiluan dhe për koleksionin e parë të të brendshmeve të Rihannës, Savage x Fenty. Por cila nga motrat e udhëhoqi NYFW?
Vjosa permbyt dhe Selenicen
02/12/2017 - 11:13
Vjosa arrin pikën kritike
01/12/2017 - 12:44
Lumi Shkumbin del nga shtrati
01/12/2017 - 12:35