Gigi apo Bella, cila nga motrat e udhëhoqi NYFW 2018?

Motrat Hadid pushtuan pasarelat e New York Fashion Week këtë vit. Bella dhe Gigi sfiluan dhe reklamuan të brendshmet deri tek veshjet më të çuditshme. Ato e kanë udhëhequr pistën për vite me rradhë por gjërat në NYFW arritën në një tjetër nivel. Ndërsa modelonin koleksionin e pranverë/verë 2019 motrat e famshme dukeshin mahnitëse me stilin e tyre që përfshtatej me çdo veshje. Bukuroshet Hadid sfiluan dhe për koleksionin e parë të të brendshmeve të Rihannës, Savage x Fenty. Por cila nga motrat e udhëhoqi NYFW?
Macet kapele, trendi më i ri
28/12/2017 - 11:50
Skulptura të mahnitshme 3D
27/12/2017 - 15:26
Aksident në autostradë
27/12/2017 - 13:08