Gabimi i portierit, Ngoo i jep fitoren Tiranës

Tirana duket të jetë e pandalshme në kampionat teksa ka regjistruar një tjetër fitore ndaj Laçit. Takimi u mbyll me shifrat minimale 1-0 ku ishte Michael Ngoo i cili shënoi në minutën e 73'. Pas një krosimi në zonë, portieri i kurbinasve, Stazhilla bëri një dalje të gabuar dhe u ndodh në kundërkohë me Ngoo i cili e dërgoi topin në rrjetë. FOTO LSA
Tirana sot më 28 mars 2020
28/03/2020 - 14:52
Tirana sot më 27 mars 2020
27/03/2020 - 14:27
Kujdes, Kryeministri!
25/03/2020 - 14:02
Durrësi dashuron Italinë
23/03/2020 - 13:33