Foto/ Tragjedia e Leicester

Momente nga tragjedia në "King Stadium" mbrëmjen e djeshme, ku helikopteri i presidentit të Leicester Cityt, Vichai Srivaddhanaprabha u përplas në tokë. Si pasojë Srivaddhanaprabha ka mbetur viktimë e këtij aksidenti. Më poshtë ju sjellim pamje të këtij aksidenti si dhe nderimet e tifozëve të futbollit.
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47