Foto/ Partizani eliminohet nga Europa League

Pas Luftëtarit, i ka dhënë lamtumirë Partizani, me "demat e kuq" që kanë humbur dhe ndeshjen e dytë kundër Mariborit me shifrat 2-0. Dervisheviç dhe Tavarez ishin autorët e golave për sllovenët, ndërkohë që kishin fituar dhe duelin e parë të zhvilluar në "Selman Stërmasi" në shifrat minimale 1-0.
Kur dështon në gatim
15/01/2018 - 17:08
Kur natyra krijon kryevepra
14/01/2018 - 15:58
Kukësi-Fenerbahce 2 me 2
13/01/2018 - 20:50