Foto/ Partizani eliminohet nga Europa League

Pas Luftëtarit, i ka dhënë lamtumirë Partizani, me "demat e kuq" që kanë humbur dhe ndeshjen e dytë kundër Mariborit me shifrat 2-0. Dervisheviç dhe Tavarez ishin autorët e golave për sllovenët, ndërkohë që kishin fituar dhe duelin e parë të zhvilluar në "Selman Stërmasi" në shifrat minimale 1-0.
Një baba ‘super’ si ky
14/02/2019 - 08:24
"Ringjallet" Skënderbeu
11/02/2019 - 21:21