Foto nga fitorja e Partizanit përballë Laçit

Emocionuese ishte dhe sfida në Laç, aty ku vendasit u mposhtën pastër 3-0 nga Partizani. Të besuarit e Klevis Dalipi nuk arritën të gjenin rrugën e rrjetës në pjesën e parë, ndërsa në të dytën "shpërthyen", duke shënuar tre herë. Për të zhbllokuar takimin mendoi Cardoso në minutën e 51-të, ndërsa golat e Abdurahimi e Gerhard Progni-t, i dhanë 3 pikë mjaft të merituara "demave". Pas kësaj fitoreje, Partizani ngjitet në vendin e tretë me 45 pikë, ndërsa Laçi mban vendin e katërt me 3 pikë më pak./ Fotot jane marre nga Facebook-u i FK Partizani

FOTOGALERI TJERA

Të pëlqen e verdha?

27/06/2018 - 10:39

Plazhe me ngjyra

26/06/2018 - 15:27

Shpikës..nga nevoja

26/06/2018 - 14:12

Dembelë apo të zgjuar?

25/06/2018 - 19:49

Bet Awards 2018

25/06/2018 - 13:57

Konkurs ...shëmtie

25/06/2018 - 09:23