Foto/ Nderojnë vogëlushin e ndarë nga jeta

Partizani humbi një ndër tifozët më besnik të viteve të fundit, me Leo Carën që është ndarë nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundje të pashërueshme. Në nder të tij nuk munguan nderimet për të. Karroca e tij bëri një xhiro rreth fushës, ndërsa nuk munguan as duartrokitjet dhe parullat e tifozëve të Tiranës. Moment vërtetë prekës./ FOTO LSA/