Fitorja e Tirana U17 kundër Vllaznisë përmes fotove

Tirana U17 është fituesi i titullit kampion në grupin A. Pas fitores 3-0 me Vllazninë, bardheblutë e vegjël të drejtuar nga Migen Memelli kanë festuar në "Skënder Halili" titullin dhe tani bëhen gati për të luajtur fazën e Playoff-it ku do të synojnë titullin kampion të Shqipërisë.