Festë dhe lot, Neymar feston ditëlindjen mbi paterica

Neymar ka zhvilluar një festë elektrizuese me rastin e ditëlindjes së tij të 27-të. Mes të ftuarve ishin shumë emra të njohur të fushës së blertë, ku dalloheshin ato të PSG-së. Kjo mund të përshkruhet edhe si ditëlindja më e dhimbshme e brazilianit, i cili vuan nga një dëmtim në kavilje.
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47