Festa e fejesës së Jon Gjebreas nuk mbaron

Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebra, Joni është fejuar vetëm pak ditë më parë me të dashurën Merlin Haxhiymeri. Lajmi mbi fejesën u konfirmua nga vetë ai me anë të disa postimeve në Instagram nga ceremonia familjare. Por mesa duket festa nuk ka mbaruar aty për Jon Gjebrean. Çifti ka organizuar mbrëmjen e së enjtes një festë me miqtë e tyre dhe atmosfera ka qenë shumë e ndezuar.
Kur orangutangu bën "selfie"
12/12/2017 - 08:55
Dëbora zbardh Dajtin
10/12/2017 - 22:14
Partizani-Teuta 2-1
10/12/2017 - 21:09