Festa e fejesës së Jon Gjebreas nuk mbaron

Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebra, Joni është fejuar vetëm pak ditë më parë me të dashurën Merlin Haxhiymeri. Lajmi mbi fejesën u konfirmua nga vetë ai me anë të disa postimeve në Instagram nga ceremonia familjare. Por mesa duket festa nuk ka mbaruar aty për Jon Gjebrean. Çifti ka organizuar mbrëmjen e së enjtes një festë me miqtë e tyre dhe atmosfera ka qenë shumë e ndezuar.

FOTOGALERI TJERA

Kuvendit "i vijnë ngjyrat"

02/09/2019 - 20:36

Kukësi-Laçi përmes fotove

01/09/2019 - 20:32

"Hiti" i vjeshtës

31/08/2019 - 14:56