Festa e fejesës së Jon Gjebreas nuk mbaron

Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebra, Joni është fejuar vetëm pak ditë më parë me të dashurën Merlin Haxhiymeri. Lajmi mbi fejesën u konfirmua nga vetë ai me anë të disa postimeve në Instagram nga ceremonia familjare. Por mesa duket festa nuk ka mbaruar aty për Jon Gjebrean. Çifti ka organizuar mbrëmjen e së enjtes një festë me miqtë e tyre dhe atmosfera ka qenë shumë e ndezuar.

FOTOGALERI TJERA

Sa qetësi sot..

09/07/2018 - 12:11

Xhiro nëpër Hollandë

09/07/2018 - 11:32

Aktorja çmend me bikini

09/07/2018 - 09:38

Perla të Provencës

08/07/2018 - 10:06

Shtretër plazhi si këto

07/07/2018 - 19:04

Të mahnitesh në Tokio

07/07/2018 - 18:13