Ferragnez, festë e madhe para dasmës së vitit

Dasmës madhështore të blogeres së njohur Chiara Ferrani me reperin italian Fedez që do të zhvillohet mbrëmjen e sotme në Siçili, i ka paraprirë një super party të premten.Në qendër të Notos, rrethuar nga kuriozë dhe fansa të shumtë, çifti filloi festimet. Darkë, këngë dhe kërcim deri natën vonë.
Impianti luksoz i kuajve
11/11/2019 - 22:12
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47