Familja Hadid 'pushton'pasarelat

Tre anëtarët e familjes Hadid, Bella, Gigi dhe Anëar kanë 'pushtuar' pasarelat e Javës së Modës në New York. Dy supermodelet dhe vëllai i tyre sfiluan për shfaqjen e modës Prabal Gurung mbrëmjen e së dielës. Gigit dhe Bellës iu bashkua vëllai model, Anwar në pararelë ndërsa nëna e tyre ish-modele, Yolanda i shikonte me krenari. Ata sfiluan për koleksionin Pranverë/Verën 2019 në Spring Studios Gallery 1, ndërsa New York Fashion Week vazhdon.
Impianti luksoz i kuajve
11/11/2019 - 22:12
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47