Eugent Bushpepa realizon provat e para në skenën e Eurovision

Eugent Bushpepa do të përfaqësojë Shqipërinë me Eurovision 2018 me këngën 'Mall'. Mbrëmjen e së dielës këngëtari shqiptar ka dhënë provat e para në skenën e madhe. Ai u nis drejt Lisbonës të shtunën dhe performancën e parë do ta realizojë në gjysmëfinalen e parë, me 8 maj Këto janë disa nga çastet gjatë provave të tij së bashku me anëtarët e tjerë të ekipit shqiptar
Impianti luksoz i kuajve
11/11/2019 - 22:12
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47