Emocionet e një derbi!

Pritja merr fund. Tirana rikthehet te fitorja në derbi pas 18 ndeshjeve mungesë dhe këtë e bën në ndeshjen e parë të zhvilluar në stadiumin e ri kombëtar. Bardheblutë triumfuar me shifrat 2-1 përballë Partizanit. Në një atmosferë të zjarrtë dhe shkallët e mbushur plot e përplot, emocionet ishin të mëdha te lojtarët. / FOTO LSA