Emocionet e natës finale të festivalit të skalitur në foto

Mbrëmjen e djeshme u mbajt finalja e “Festivalit të këngës, ku fituese u shpall Arilena Ara. Po ndajmë më disa foto të artistëve dhe të ftuarëve speciale në “Festivalin e Këngës” në Pallatin e Kongreseve.