Emily ngre temperaturat në Greqi

Ajo është e njohur për format e saj dhe di si t'i ekspozojë ato më së miri. Bëhet fjalë për modelen bukuroshe, Emily Ratajkowski e cila këtë herë është fotografuar në brigjet e Greqisë. Modelja 27-vjeçare tregoi trupin e saj e veshur në kostum banje, ndërsa po merrte rrezet e diellit në një barkë në Mykonos.