"El Clasico" përmes fotove

Në Spanjë luhet "El Clasico" numër 271 dhe të gjithë sytë janë të fokusuar atje. 22 yjet e futbollit botërorë zbresin në "Camp Nou" për të zhvilluar javën e 36-të në La Liga. Barcelona e ka siguruar titullin në fundin e sezonit, ndërkohë që madrilenët duan të prishin humorin në kampin katalanas dhe të shpresojnë të rrëmbejnë vendin e dytë.