Dy gola për pesë minuta, foto fantastike nga Elbasan Arena"

Po luhet në "Elbasan Arena" takimi mes Shqipërisë dhe Islandës i vlefshëm për raundin e gjashtë të grupit H të kualifikueseve të Euro 2020. Aktualisht rezultati është 4-2 për tanët.
Kur Venecia "thahet"
02/02/2018 - 16:43
Opozita bllokon foltoren
01/02/2018 - 11:18