Dy gola për pesë minuta, foto fantastike nga Elbasan Arena"

Po luhet në "Elbasan Arena" takimi mes Shqipërisë dhe Islandës i vlefshëm për raundin e gjashtë të grupit H të kualifikueseve të Euro 2020. Aktualisht rezultati është 4-2 për tanët.
Java afrikane në fotografi
18/05/2018 - 09:03
Ja si do të duket Piramida
16/05/2018 - 15:53