Dua Lipa me të dashur të ri?

Këngëtarja shqiptare me famë botërore mori vëmendjen e të gjithëve pasi fitoi dy cmime në shfaqjen muzikore ‘Brit Awards 2018’. Jeta e Dua Lipas është tepër e komentuar nga mediat, duke nisur që nga romancat e saj. Para pak muajsh, Dua i dha fund lidhjes me Paul, por tashmë është fotografuar në krahët e një mashkulli tjetër. Bëhet fjalë për moderatorin Jack Ëhitehall, i cili ishte pranë saj për ta komplimentuar për cmimet e fituara në Brits. Duke shfrytëzuar rastin se ishte rrëmujë e madhe në festën pas shfaqjes, ai i dha një puthje që u fotografua dhe shtoi spekulimet se mes tyre do fillojë një romancë. Sipas The Sun, miqtë e Pauul kanë thënë se janë tipa tërësisht të ndryshëm, janë takuar para shumë vitesh prej punës, si dhe ai pëlqen të kalojë shumë kohë me Duan.