Dhuratë për ditëlindje? 1 njëbrirësh

Ditë feste në familjen Icardi. Vajza e çiftit të famshëm, Mauro Icardi dhe Wanda Nara, Isabelle feston ditëlindjen e dytë dhe për këtë fakt, kapiteni i Interit dhe agjentja e tij kanë menduar të bëjnë një ditë speciale për të. Ata kanë zbukuruar shtëpinë e tyre me 20.000 trëndafila, ndërsa mes dhuratave ishte një njëbrirësh.
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47