Dhimbje dhe lot, po i jepet lamtumira anëtarëve të familjes Lala

Përcillen për në banesën e fundit viktimat e familjes Lala në Durrës. Nga rrenojat e shkaktuara nga termeti arriti të dalë i gjallë vetëm Reme Lala, djali 16 vjeçar Në ceremoninë e homazheve ka mbërritur dhe kryeministri Edi Rama. Mes viktimave janë dhe dy fëmijët binjakë vetëm dy vjeç. Edhe presidenti Meta ndodhet në ceremoninë që po zhvillohet ne Pallatin e Kultures ne Durres
Studentët rinisin protestat
22/01/2020 - 11:17