Demi shpërthyese në Ibiza

Demi Rose është e njohur për format e saj të bollshme, të cilat nuk heziton që ti ekspozojë pjesën më të madhe të kohës për 6.9 mln ndjekësit e saj në Instagram. Dhe modelja nuk e pati aspak problem që të tregonte format e saj ndërsa realizonte një set fotgrafik në Ibiza. 23-vjeçarja theksoi të pasmet dhe gjoksin e saj bombastik me bodysuit për të reklamuar linjën e isawitfirst.com.