Dëbora "pushton" stadiumin e Juventusit

Takimi mes Juventus dhe Atalanta i programuar për t'u luajtur në orën 18:00 është shtyrë dhe sipas mediave italiane, reshjet e dëborës të rëna gjatë ditëve të fundit, kanë zbardhur "Juventus Stadium", me fushën që ka një trashësi të madhe bore e që nuk është pastruar ende nga punëtorët e stadiumit.