Çmenduri braziliane/ Tifozi nuk do e heq kurrë më këtë fanellë

Pas blerjes së bluzave, mbështetjes nga shkallët e stadiumit dhe jo vetëm, një tifoz brazilian ka shkuar me larg se kaq. Ai nuk është mjaftuar me uniformat e shumta të skuadrës braziliane Flamengo që ka blerë ndër vite, por vendosi që fanellën kuqezi ta ketë gjatë gjithë kohës në trupin e tij, përmes një tatuazhi në trup. Bëhet fjalë për Jose Mauricio dos Anjos që bëri një tatuazh ku duheshin rreth 1 vit punë. Jose iu nënshtrua 32 sesione dhe 90 orë punë, ndërsa diçka që mungon nga fanella e bërë tatu në trupin e tifozit është pjesa e sponsorëve.