Çfarë nuk u pa nga 15-vjetori i LSI-së

Në festën për 15-vjetorin e LSI, Kryemadhi shtrëngoi duart me Gramoz Ruçin në festën që u zhvillua pas Konventës. Nga shumica në pushtet, Ruçi ishte i vetmi përfaqësues i lartë që mori pjesë, ndërsa ra në sy mungesa e kreut demokrat Lulzim Basha, i cili mësohet se ndodhet për një vizitë pune në Bruksel ku edhe do të ketë takime me përfaqësues të lartë të BE.Në vendin e Bashës u pa prania e numri dy të PD-së, Edmond Spaho, dhe deputetë të tjerë. Në festimet e mbrëmjes u panë përfaqësues të opozitës si dhe drejtues të medias, analistë dhe reporterë. Në këto festime ka në sy mungesa e Ilir Metës që është edhe themeluesi i kësaj force politike dhe që tashmë mban detyrën e Presidentit të Republikës.
Kur tatuazhi del "zhgënjim"
22/11/2017 - 17:08
Kur të godet fati i keq
21/11/2017 - 20:39
Sinkronizmi perfekt nën ujë
21/11/2017 - 18:10
Femra të "rrëmujshme"
20/11/2017 - 17:54