Bleona surprizon për festat e fundvitit! Shfaqet pa të brendshme

Këngëtarja shqiptare që është shpërngulur drejt Shteteve të Bashkuara për të zhvilluar karrierën e saj dhe vazhdon të bëjë bujë me pamjen e saj. Përvec daljeve publike, Bleona Qereti ka marrë vëmendjen e të gjithëve me fotografitë provokuese ku duken qartë linjat e saj trupore. Nuk ka harruar të publikojë një set fotografik në nder të festave të fundvitit, ku është e veshur me të bardha dhe disa herë pa të brendshme. Ndërsa Krishtlindjet vendosi ti urojë duke mbajtur një bebe në krah, edhe pse vetë kërkon të gjejë partnerin e duhur që të krijojë familje.
Kalabria që nuk njihnit
14/08/2019 - 10:29
"Fluturime" mbi liqen
14/08/2019 - 08:55
Las Vegas-i që nuk e prisje
13/08/2019 - 09:29
Spektakël nënujor!
10/08/2019 - 10:05