Blac Chyna ngre temperaturat për Shën Valentin

Blac Chyna njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton në asnjë moment që ti ekspozojë. Modelja ka ngritur temperatuart ndërsa pozoi në ditën e Shën Valentin. 29 vjeçarja e veshur me bikini ngjyrë blu u shfaq mjaft provokuese dhe seksi në plazh.