Bella Hadid dhe Hailey Baldwin, pushime të nxehta në Miami

Bella Hadid dhe shoqja e saj më e mirë Hailey Baldwin vazhdojnë pushimet nxehta në Miami. Yjet e pasarelave janë fotografuar nën shoqërinë e njëra-tjetrës duke shijuar rrezet e diellit. Bella dhe Gigi kanë ekspozuar format e tyre me bikini dhe duken shumë seksi. Bukuroshet kanë shkëmbyer edhe puthje me njëra-tjetrën.