Barazim dramatik në Durrës, Teuta e Partizani ndajnë pikët

Partizani dhe Teuta kanë barazuar 1-1 në një 90 minutësh që rezultoj dramatik për kryeqytetasit. Goli të Gerhard Prognit në minutën e 22-të, ju përgjigj portieri i durrsakëve Shpëtim Moçka që realizoj me kokë në çastet e fundit të takimit. /Foto LSA/