Aurela Gace feston për bekimin më të madh të jetës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gaçe ka festuar ditëlindjen e vajzës së saj, e cila mbush 6 vjece. "6 vjet me pare , te mbajta ne krahe per here te pare...bekimi me I madh I jetes time. GRACE #HIRI I PERENDISE . Edhe 100 dashuria ime me e madhe. Dje, ishin mbledhur shoket e tu te grupit me te cilet kalove 3 vjet ne kopesht e para-shkollor bashke me mesuesen tuaj . Shume nga ata shkuan ne klasen e pare e ty tani t'u shtuan edhe shoke te rinj e do te rriteni bashke. Dje, shoket te sollen shume dhurata...por kur te rritesh , do te shohesh keto foto, kete dashuri te sinqerte , kete gezim qe ke ti e shoket e shoqet e tua, dhe atehere do t'a kuptosh se pse mami te uron, te rrethohesh gjithe jeten tende me dashuri te sinqerte , pikerisht si ne keto foto. Ju falenderoj shume prinder te shokeve te Grace qe moret kohen tuaj e bete te mundur qe ajo te festonte e rrethuar nga dashuria e sinqerte e femijeve