Atmosferë derbi!

Në prag të derbit të kryeqytetit, Tirana-Partizani, dy grupimet e tifozëve "Tirona Fanatics" dhe "Ultras Guerrils" janë nisur drejt stadiumit "Selman Stërmasi" për të qënë sa më pranë skuadrës. Në fotogalerinë e mëposhtme iu sjellim atmosferën e këtij derbi. /Foto LSA/