Angela Martini i jep fund beqarisë, befason me veshjen e saj

Modelja e famshme me origjinë shqiptare Angela Martini i ka dhënë funs beqarisë. Lajmi është konfirmuar nga vetë modelja me anë të një postimi në Instagram. Angela ka publikuar disa fotografi nga ceremonia e dasmës. Ajo çfarë bie në sy është veshja e saj aspak e zakonshme. Ne jemi mësuar të shikojmë nuse me vello të bardhë, ndërsa Angela ka ardhur tërësisht ndryshe duke i surprizuar të gjtihë. Modelja është veshur e gjitha me të zeza. Dhe jo vetëm, fundi i saj është tërësisht i tejdukshëm dhe i duken të brendshmet.
Kur të godet fati i keq
21/11/2017 - 20:39
Sinkronizmi perfekt nën ujë
21/11/2017 - 18:10
Femra të "rrëmujshme"
20/11/2017 - 17:54