Angela Martini i jep fund beqarisë, befason me veshjen e saj

Modelja e famshme me origjinë shqiptare Angela Martini i ka dhënë funs beqarisë. Lajmi është konfirmuar nga vetë modelja me anë të një postimi në Instagram. Angela ka publikuar disa fotografi nga ceremonia e dasmës. Ajo çfarë bie në sy është veshja e saj aspak e zakonshme. Ne jemi mësuar të shikojmë nuse me vello të bardhë, ndërsa Angela ka ardhur tërësisht ndryshe duke i surprizuar të gjtihë. Modelja është veshur e gjitha me të zeza. Dhe jo vetëm, fundi i saj është tërësisht i tejdukshëm dhe i duken të brendshmet.

FOTOGALERI TJERA

Sa qetësi sot..

09/07/2018 - 12:11

Xhiro nëpër Hollandë

09/07/2018 - 11:32

Aktorja çmend me bikini

09/07/2018 - 09:38

Perla të Provencës

08/07/2018 - 10:06

Shtretër plazhi si këto

07/07/2018 - 19:04