Angela Martini i jep fund beqarisë, befason me veshjen e saj

Modelja e famshme me origjinë shqiptare Angela Martini i ka dhënë funs beqarisë. Lajmi është konfirmuar nga vetë modelja me anë të një postimi në Instagram. Angela ka publikuar disa fotografi nga ceremonia e dasmës. Ajo çfarë bie në sy është veshja e saj aspak e zakonshme. Ne jemi mësuar të shikojmë nuse me vello të bardhë, ndërsa Angela ka ardhur tërësisht ndryshe duke i surprizuar të gjtihë. Modelja është veshur e gjitha me të zeza. Dhe jo vetëm, fundi i saj është tërësisht i tejdukshëm dhe i duken të brendshmet.
Çokollatë për...t'u veshur
14/07/2018 - 10:12
Me pamje nga deti
13/07/2018 - 09:00
Gjeni ku ndodhen macet
12/07/2018 - 12:04