Aktorja nuk i lë vend imagjinatës, transparente në tapetin e kuq

Halle Berry di si të tërheqë vëmendjen në tapetin e kuq. Aktroja e famshme është shfaqur me një veshje tepër të guxishme në 49 vjetorin e NAACP Image në Pasadena të Kalifornisë Fituesja e çmimit Oskar mbante veshur një fustan bust ngjyrë të kuqe me dantellë të zezë sipër, të gjatë. Por në pjesët intime fustani i 51-vjeçares përbëhej vetëm nga pjesa e zezë e dantellës.
Këtu vinë vajzat!
13/04/2018 - 18:08
Jeta para dhe pas martese
10/04/2018 - 20:51