Aksidentohet eskorta e Ramës

Disa makina janë përplasur mes tyre në hyre të qytetit të Korçës përfshirë dhe një makinë të eskortës së Kryeministrit. Aksidenti ka ndodhur në hyrje të fshatit Çiflik dhe raportohen 5 të plagosur. Të plagosurit janë transportuar në spitalin e Korçës, 2 prej të cilëve nga eskorta e kryeministrit Edi Rama. Shkak i aksidentit dyshohet lagështira në rrugë pasi ka reshje intensive shiu.
Thethi zbardhet nga dëbora
02/12/2017 - 13:57
Vjosa permbyt dhe Selenicen
02/12/2017 - 11:13