Aksident në autostradën Tiranë- Durrës

Dy ngjarje të njëpasnjëshme kanë ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë është aksidentuar duke u përmbysur në autostradë. Ndërsa një makinë tjetër fare pranë saj është përfshirë nga flakët. Nga aksidenti ka mbetur e plagosur lehtë një femër që ishte pasagjere në njërin prej mjeteve. Ajo është dërguar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën. Shkaqet e aksidentit mbeten të paqarta ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.
Impianti luksoz i kuajve
11/11/2019 - 22:12
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47