30 lojtarët më të paguar në Ligue 1

Futbolli dhe paratë janë bërë një binom i pandashëm dhe si të mos mjaftonte kjo shumë futbollistë kanë vendosur që talentin e tyre ta "japin" dhe në shkëmbim për disa të holla më tepër. E përditshmja franceze "L'Equipe" ka përpiluar një listë të veçantë, ku përfshihen pagat e 30 futbollistëve më të paguar në Ligue 1. Siç pritej, braziliani Neymar kryeson dhe në këtë rënditje të veçantë, ndërsa podi plotësohet nga dy shokë të tij tek Paris Saint Germain.
JLO 50 vjeç, diva nuk ndalet
25/07/2019 - 11:18
Bën nxehtë
22/07/2019 - 18:57