20 vjet nga vrasja e Azem Hajdarit

Janë mbushur plot 20 vjet nga vrasja e figurës së shquar politike Azem Hajdari. Familjarë, miq, bashkëpunëtorë dhe miqtë e idealit të tij, u mblodhën sot për ta rikujtuar. Ja disa foto nga ceremonia
Impianti luksoz i kuajve
11/11/2019 - 22:12
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47