Foto/ Trasformimi i pabesueshëm i modeles seksi, me rrudha dhe me flokë të zbardhura

Rhian Sugden, modelja e njohur sapo është kthyer nga pushimet e saj në Turqi, ku ishte për të festuar përvjetorin e dytë të martesës me bashkëshortin Oliver Mellor.

Gjatë udhëtimit të saj, paparacët fiksuan momentet që shfaqnin modelen me Oliver-in në momente intime. Por Rhian, sërish është kthyer në qendër të vëmendjes falë një ndryshimi të kryer me ndihmën e artistit, fitues të çmimit Oscar, Mark Coluier

Modelja u shndërrua në një burrë të moshuar, duke hequr dorë për pak çaste nga pamja e saj rinore. E këtë ndryshim të përkohshëm modelja 35-vjeçare nuk ngurroi ta ndante me fansat në “Instagram”.

Për më shumë detaje ju ftojmë të ndiqni fotot.

FOTOGALERI TJERA

E treta e vërteta e Biden
08/11/2020 - 11:16