FOTO/ Tifozja e Atalantas që po çmend Instagramin

Modelja dhe showgirl-i italian, Francesca Brambilla vijon të jetë shumë aktive dhe njëkohësisht provokuese në rrjetet sociale.

29-vjeçare publikon herë pas here foto mjaft provokuese për 1 milion ndjekësit e saj në Instagram, ku nuk mungojnë pëlqimet dhe komentet.

Francesca njihet edhe si një tifoze e flaktë e skuadrës së Atalantës dhe nuk harron ta tregojë herë pas here mbështetjen për ekipin e saj te zemrës.

EMISIONET