FOTO/ Sherri me Gjiknurin, Valterin “e qetëson” cigarja dhe Ahmetaj

Deputeti i opozitës Halit Valteri dhe ai i mazhorancës Damian Gjiknuri u bënë personazhet e ditës teksa parlamenti pritet të votojë sot Kodin e ndryshuar Zgjedhor.
Por debati që për pak kaloi në konfrontim fizik duket se u harrua shpejt në oborrin e Parlamentit, aty ku deputetët vijuan rutinën normalisht, dikush duke qeshur, dikush duke pozuar me maskë apo vetë Valteri që gjeti “qetësinë” te një cigare. Për më tepër detaje, ndiqni fotot nga LSA.

FOTOGALERI TJERA

Zbardh dhe Skrapari

08/04/2021 - 09:19
26/03/2021 - 11:17
PD hap fushatën elektorale
25/03/2021 - 21:47
PS hap fushatën elektorale
25/03/2021 - 21:43
Lulëzim Basha në fushatë
25/03/2021 - 19:18
Zjarri në Kashar
25/03/2021 - 14:42